گروه کارخانجات صنایع چوب همگامان بارثاوا با بیش از ربع قرن تجربه و استفاده از مجربترین نیروها ، بر پایه اندیشه ای نوین، آمیزه ای از زیبایی، کارایی و استحکام را در طول سالیان متمادی برای مشتریان گرانقدر خود ارائه می نماید.

مهندسین مجرب این گروه صنعتی با استفاده از ایده ها و استانداردهای روز دنیا و بکارگیری مصالح با کیفیت در امر طراحی و معماری و دکوراسیون داخلی توانسته اند گامی موثر در راستای صرفه جویی هزینه، زمان و همچنین انطباق خواسته ها و سلایق کارفرمایان با بودجه درنظرگرفته شده برای هرپروژه بردارند.

تاریخچه گروه صنایع چوب همگامان بارثاوا

گروه صنعتی همگامان  باثاوا در سال 1366 فعالیت خود را با نام صنایع چوبی مهدی در شهر مقدس مشهد، آغاز نمود. مدیریت این مجموعه با تأسیس " شرکت صنایع چوبی همگامان خراسان " در سال 1378 و استفاده از تكنولوژي برتر روز ، در زمينه توليد مصنوعات چوبي و به صورت تخصصي تجهيزات استاندارد كتابخانه اي - كلاسي و تجهيزكتابخانه ها و آماده سازی فضاهای مناسب کتابخانه ای وكلاسي، گامي ارزشمند درجهت گسترش علم و فرهنگ مكتوب برداشته اند.

در همین راستا دو کتاب با عنوان های " مدیریت کتابخانه های دانشگاهی " و " استاندارد وسایل و تجهیزات کتابخانه ها و مرکز اطلاع رسانی " توسط مدیریت این مجموعه تألیف گردیده که به عنوان یکی از برگزیده ترین منابع دانشگاهی مورد استفاده اساتید، دانشجویان و دانش پژوهان رشته کتابداری قرار گرفته است.

در سالهای بعد به برکت علاقه و اشتیاق مصرف کنندگان و نیز با گسترش ساخت و سازها در بخش برج ها ، هتلها و مجتمع های مسکونی و تجاری و با عنایت به نیاز کشور به مجموعه ای مدرن در حوزه صنایع چوبی تصمیم بر آن شد تا مجموعه ای براساس استانداردهای صنعت چوب اروپا درجهت پاسخگویی به نیازهای موجود در کشور تأسیس شود . بدین منظور " شرکت پدیده صنعتگران بارثاوا " واقع در شهرک صنعتی شیروان در فضایی به مساحت 8 هزار متر مربع و با اشتغالزایی بیش از 80 نفر از نیروهای مجرب صنعت چوب و همچنین بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و مدرن ، در میان استقبال با شکوه مسئولین به بهره برداری رسید.

هم اکنون این مجموعه صنعتی در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای تمامی فضاهای چوبی با متریالهای مختلف از جمله انواع چوب طبیعی، MDF، PVC و غیره خود را در ردیف بهترینها مطرح نموده و زیبایی و استحکام را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

چشم انداز

استراتژی"گروه صنعتی همگامان خراسان و پدیده صنعتگران بارثاوا" با توان مدیریتی بالا و بهره گیری از نیروهای مجرب، استفاده از دستگاه های مکانیزه تخصصی، تولیداتی در نهایت ظرافت و کیفیت ، تلاش برای راهیابی به بازارهای جهانی و اعتلای نام بزرگ میهن عزیزمان می باشد.

تصاویری از کارخانه بارثاوا مشهد

با توجه به تنوع محصولات شرکت همگامان - بارثاوا ، این شرکت جهت تامین تولیدات خود اقدام به احداث دو کارخانه در استان خراسان رضوی کرده است و کلیه محصولات خود را در این 2 کارخانه با استفاده از آخرین استانداردها و فناوری های مدرن تولید می کند.

تصاویری از کارخانه همگامان